ZDALNE NAUCZANIE 2020/2021

PROCEDURY BEZPIECZEŃSTWA W OKRESIE PANDEMII COVID-19
w Zespole Szkół Nr 1 im. Marii Skłodowskiej – Curie w Wyszkowie

Uprzejmie informuję, że od poniedziałku, 26 października 2020 r., wszystkie klasy Zespołu Szkół Nr 1 im. Marii Skłodowskiej – Curie w Wyszkowie  przechodzą na nauczanie zdalne.

Zasady obowiązujące podczas zdalnego nauczania:

• wszystkie lekcje odbywają się online, w formie wideo rozmów na Platformach: Office365, Discord, Clickmeeting, Zoom.
  • lekcje trwają od 30 do 45 minut, ewentualny pozostały czas można wykorzystać na kontakt z nauczycielem
  • lekcje odbywają się wg planu w dzienniku elektronicznym,
  • na zajęciach odnotowywane jest uczestnictwo ucznia w zajęciach, pozwala monitorować udział w nauczaniu zdalnym
  • ocenianie i klasyfikowanie uczniów odbywa się na podstawie zapisów w statucie szkoły i stosownych aktach prawnych
  • w okresie zdalnego nauczania będą do dyspozycji i bezpośrednich kontaktów związanych z konsultacjami wszyscy nauczyciele i wychowawcy klas a także wychowawcy świetlicy, nauczyciele biblioteki szkolnej, doradca zawodowy, pedagog szkoły (po uzgodnieniu terminu i przy zachowaniu bezpieczeństwa epidemiologicznego).
  • wszelkie kontakty (pytania, uwagi itp.) z nauczycielami, wychowawcami i kierownictwem szkoły odbywają się za pośrednictwem narzędzi do pracy zdalnej (dziennik elektroniczny, poczta szkolna, komunikatory)

Marian Popławski - dyrektor