Aktualności › Raport z 3 tygodnia praktyki w Plymouth

Kolejny tydzień stażu okazał się tak jak i poprzedni bardzo stabilny. Uczniowie kontynuowali swoje zadania w miejscach praktyk, osiągając efekty uczenia się, które są ujęte w Porozumieniu o Programie Zajęć.
Doskonalą jednocześnie znajomość języka angielskiego współpracując w anglojęzycznych zespołach oraz podczas czasu wolnego, czy to robiąc zakupy, czy korzystając z siłowni, komunikacji miejskiej czy też w kontaktach z personelem hotelu, w którym są zakwaterowani.
A oto co piszą sami uczniowie na temat swojego stażu:
Klasa budowlana:
Grupa 1: Piotr Olech, Albert Cygański, Patryk Paź:
Atmosfera w pracy jest bardzo przyjazna, każdy pracownik jest traktowany na równi z innymi, pracodawcy zawsze służą nam pomocą i dobrymi radami, dzięki temu praca mija nam w bardzo dobrej atmosferze i możemy się wiele nauczyć, w większości przypadków pracujemy razem nie mniej jednak czasem jeździmy na różne zlecenia i pracujemy w separacji.

WIĘCEJ INFORMACJI W ZAKŁĄDCE ERASMUS+ Z ERASMUSEM+ PO ROZWÓJ ZAWODOWY

ZDJĘCIA W GALERII