Aktualności › Spotkanie przedstawicieli Global Education i Uniwersytetu w Worcester w Wielkiej Brytanii z uczniami klas maturalnych

W dniu 7. 10.2019r w świetlicy szkolnej odbyło się spotkanie przedstawicieli Global Education i Uniwersytetu w Worcester w Wielkiej Brytanii z uczniami klas: IV TCG,  IV TGa,  oraz IV TGb  oraz z pozostałych klas maturalnych,  którzy zdają  język angielski na poziomie rozszerzonym.
Pomoc, jaką oferuje team Global Education, bazuje na ich własnych doświadczeniach związanych z wyborem uczelni oraz kierunku, przejściem przez proces aplikacyjny, oraz załatwieniem wszelkich niezbędnych formalności. Znając obawy młodych ludzi oraz stres związany z wyjazdem do UK lub Holandii, pomagają w rozpoczęciu studiów na uczelni, która zapewni udany start w  karierze zawodowej młodego człowieka.
Pomoc w aplikacji na studia licencjackie i magisterskie ponad 100 uniwersytetów w Wielkiej Brytanii i Holandii jest całkowicie bezpłatna i kompleksowa. Obejmuje absolutnie wszystkie etapy i elementy rekrutacji na każdy wybrany kierunek.
Podczas spotkania uczniowie mogli dowiedzieć się jak uzyskać pomoc finansową na rozpoczęcie nauki. Jednym z prelegentów była absolwentka uczelni w Worcester, która opowiadała o życiu w campusie, pracy i możliwościach rozwoju.

WIĘCEJ INFORMACJI W ZAKŁADCE DORADZTWO ZAWODOWE -SIĘ DZIEJE
Spotkanie zorganizowała Bogusława Pawelska-Kozon, szkolny doradca zawodowy.

zdjęcia ze spotkania w galerii