Aktualności › Książka rozwija wyobraźnię …

Biblioteka szkolna zaprasza uczniów do wzięcia udziału w różnych przedsięwzięciach organizowanych w październiku – Międzynarodowym Miesiącu Bibliotek Szkolnych.
Będą  to między innymi:

1. Konkurs „ Patronka mojej szkoły” – prezentacja multimedialna
  2. Konkurs fotograficzny „Czytam sobie w szkole"
  3. Akcja BOOKCROSSING – „uwolnij książkę” – reklama dobrych książek „Polecamy do przeczytania”.(forma dowolna: prezentacja, recenzja plakat, filmik itp.)
  4. Czytanie bajek przedszkolakom w ramach akcji „Cała Polska czyta dzieciom”
  5. Głośne czytanie fragmentów wybranych książek podczas godzin z wychowawcą i przez szkolny radiowęzeł.
  6. Konkurs czytelniczy „Znam powiedzenia i przysłowia”

O szczegóły pytajcie w bibliotece.

Zapraszamy do obejrzenia wystawy i wypożyczenia  nowiutkich książek kupionych na Wasze życzenie w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa. Biblioteka nasza wzbogaciła się  już  o 436 egzemplarzy. Jeżeli macie jeszcze  jakieś oczekiwania, to ostatni moment, aby podać propozycje interesujących Was tytułów, a my postaramy się je kupić.

Obchody rozpoczynamy we wtorek, 1 października  - słodkim wypożyczaniem.