Aktualności › SPOTKANIA Z RODZICAMI, GALA NAJLEPSZYCH

17 września 2019r zapoczątkowano nową tradycję w Zespole Szkół Nr 1 im. Marii Skłodowskiej - Curie w Wyszkowie. W tym dniu odbyła się I Gala Najlepszych. Głównymi bohaterami tego wydarzenia byli rodzice za pośrednictwem uczniów.
57 rodziców  z rąk dyrektora szkoły - Pana Mariana Popławskiego i wychowawców klas otrzymało listy gratulacyjne. Warunkiem wystosowania rodzicowi listu gratulacyjnego było osiągnięcie przez ucznia:
- średniej ocen za rok szkolny 2018/ 2019 średnie ocen co najmniej 4,5;
- 100% frekwencji;
-  czołowego miejsca w konkursach na szczeblu co najmniej powiatowym.
Inicjatorem powyższego wydarzenia jest Zespół ds. Promocji Szkoły pod przewodnictwem Bożeny Pikory. Uroczystość wręczenia listów gratulacyjnych rodzicom uświetnił występ młodzieży klasy III LOS, którego tematem było życie i twórczość patronki szkoły - Marii Sklodowskiej - Curie.

Wszystkim nagrodzonym - GRATULUJEMY, a pozostałym życzymy wytrwałości
w osiąganiu celów spełniających kryteria otrzymania listu gratulacyjnego przez rodziców.
Informacje zwrotne dowodzą, że "Gala Najlepszych" powinna być tradycją i  wpisać się  do kalendarza uroczystości szkolnych

Opracowała: Bożena Pikora

ZDJĘCIA W GALERII