Aktualności › SALON MATURZYSTÓW PERSPEKTYWY 2019

Wybór kierunku studiów i uczelni, w której murach młody człowiek będzie poznawał tajniki wybranego przez siebie zawodu nie należy do najłatwiejszych. Tuż przed ostatecznym wyborem dobrze poznać ofertę kilku ośrodków naukowych, porozmawiać z jej absolwentami i kadrą. By ułatwić młodzieży wybór ścieżki życiowej co roku odbywa się SALON MATURZYSTÓW PERSPEKTYWY. W tym roku 12 i 13 września 2019r. w Auli Głównej Politechniki Warszawskiej swoją ofertę przedstawiło kilkadziesiąt uczelni z całej Polski  oraz uczelnie zagraniczne.
Młodzież  naszej szkoły z klas III Liceum (LOS, LOP, LOL) i IV Technikum (TCG, TGa, TGb, TB, TH ) zapoznała się z aktualnym wachlarzem kierunków proponowanych przez szkoły wyższe oraz uzyskała materiały informacyjne o uczelniach i ich strukturach oraz o czekającym młodzież  egzaminie maturalnym.
Dodatkową atrakcją wyjazdu do Warszawy było również obejrzenie wybranego filmu w  Multikinie.

Wychowawcy klas maturalnych oraz szkolny doradca zawodowy

zdjęcia w galerii