Aktualności › Flambirowanie!

W klasie 2 TG miała miejsce niecodzienna lekcja! Na zajęciach pracowni gastronomicznej nasz już absolwent, a wtedy uczeń klasy IV TGb Paweł Drózd przeprowadził pokaz flambirowania! Flambirowanie to sposób podawania potrawy polegający na oblaniu lub skropieniu dania alkoholem i podpalenia go.  Swoje umiejętności Paweł zdobył na kursie kelnerski II stopnia organizowanym w Naszej  szkole w ramach projektu  Powiatu Wyszkowskiego pn. „Dobre kwalifikacje drogą do sukcesu uczniów i uczennic z terenu powiatu wyszkowskiego”.

Wrażenia smakowe jak i wizualne świetne! Zapraszamy do galerii!

Ewelina Sieńkowska