Aktualności › Szkolny Konkurs Wielkanocny Rozstrzygnięty!!!

Szanowne Jury Szkolnego Konkursu na Najładniejszy Stół Wielkanocny dnia 05.04.2019r. wyłoniło laureatów konkursu spośród 10 zespołów:

• I miejsce zdobyli uczniowie z klasy III TGB Paulina Pietrzak, Ewelina Rakowska  i Krystian Suchenek,
  • II miejsce otrzymali uczniowie także z klasy III TGB Julia Kuczyńska, Weronika Śliwowska oraz Michał Balcer,
  • III miejsce zdobyli uczniowie z klasy II TG Martyna Sieluk, Daria Szarmach i Daniel Brzozowski.
Pozostali uczniowie otrzymali wyróżnienia:
  • Natalia Sędziak, Weronika Mosakowska, Wiktoria Styś - z klasy I LOP
  • Paulina Tryc, Wiktoria Twardowska, Milena Białousz - z klasy II TG
  • Klaudia Kaczmarek, Anita Oleksiak, Daniel Pyśk - z klasy III TGA
  • Aleksandra Wysocka, Paulina Śleszyńska, Dominika Skolimowska - z klasy III TGA
  • Karol Chrupek, Cezary Banaszek, Patryk Kepka - z klasy III TGA
  • Katarzyna Gałązka, Roksana Kaczmarczyk, Katarzyna Kulasińska - z klasy III TGA
  • Klaudia Skóra, Ernest Skóra, Szczesny Karol - z klasy III TGB

Wszystkim gratulujemy!!!

Dziękujemy bardzo za zaangażowanie, zainteresowanie tematem i ogromny wkład pracy.

Agnieszka Szczęsna i Ewelina Sieńkowska