Aktualności › Dzień Otwarty w Skłodowskiej

W dniu 12 marca 2019 r. od godz. 16.30 Zespół Szkół Nr1 im. Marii Skłodowskiej - Curie w Wyszkowie otworzył drzwi dla wszystkich zainteresowanych kształceniem w Skłodowskiej w roku szkolnym 2019/2020.  Frekwencja była imponująca, najwyższa z dotychczasowych spotkań promujących szkołę i ofertę kształcenia. Liczba osób, które odpowiedziały na zaproszenie przerosła oczekiwania gospodarzy szkoły. W spotkaniu wzięli udział przede wszystkim uczniowie gimnazjum i klas ósmych szkoły podstawowej - potencjalni uczniowie, ich rodzice oraz nauczyciele i dyrektorzy szkół.

W szkolnej świetlicy - dyrektor szkoły, Pan Marian Popławski, doradcy zawodowi - . Bogusława Pawelska - Kozon i Katarzyna Zglinicka oraz Katarzyna Ostrowska kilkakrotnie prezentowali  ofertę kształcenia na nowy rok szkolny. Na korytarzu członkowie Zespołu ds. Promocji wyjaśniali przybyłym wszystkie wątpliwości związane z wyborem przyszłej ścieżki kształcenia. W pracowniach przedmiotowych i zawodowych na przybyłych gości czekali nauczyciele i uczniowie "Skłodowskiej", którzy prezentowali pracownie i pracę na poszczególnych przedmiotach.

Korytarze szkolne wypełnione były do granic możliwości . Według szacunków szkołę odwiedziło ponad 600 osób. Zainteresowani ofertą kształcenia w Zespole Szkół Nr1 im. Marii Skłodowskiej - Curie w Wyszkowie, to uczniowie, rodzice, nauczyciele szkół powiatu wyszkowskiego, pułtuskiego, łochowskiego, wołomińskiego i ostrowskiego.

Za działania związane z promocją oferty kształcenia na rok szkolny 2019/2020 odpowiedzialny był Zespół ds. Promocji Szkoły pod opieką Bożeny Pikora.