Aktualności › Powiatowe Igrzyska Sportowe

21.02.2019r. w ramach Powiatowych Igrzysk Sportowych Szkół Ponadgimnazjalnych w hali sportowej ZS Nr3 rozegrano turniej halowy w piłkę nożną chłopców. W zawodach udział wzięło sześć szkół ponadgimnazjalnych powiatu wyszkowskiego.Zespoły zostały podzielone na dwie grupy , w których grano systemem "każdy z każdym" .Drużyny uzyskały następujące rezultaty:
grupa I
CEZiU - ZS1 3-1 Bartosz Wojtaszek
ZS 1 - ZS Długosiodło 2-2 Bartosz Wojtaszek, Dawid Karp
CEZiU - ZS Długosiodło 2 - 0
grupa II
ZS3 - I LO 2-0
ILO - TPU 1-0
ZS3 - TPU 5-0
Do półfinału awansowały po dwie drużyny  z obydwu grup.
W półfinale uzyskano następujące wyniki:
CEZiU - ILO 2-1, ZS1 - ZS3 1-5 Marcel Wysocki
Mecz o III miejsce ZS1 -  ILO 4-3  Marcel Wysocki 3, Adrian Kanclerz
Mecz o I miejsce ZS3- CEZiU 6-1
Skłodowską reprezentowali: Karol Chrupek,Wojciech Bereda, Bartosz Wojtaszek, Dawod Kamiński, Damian Roguszewski,Marccel Wysocki,Dawid Karp, Adrian Kanclerz, Paweł Drózd ,Patryk Paż, Dominik Cieplak. Trener Jan Majewski

opracował Jan Majewski