Aktualności › Świątecznej Akcji Paczka 2018

18 lutego 2019 r. uczniowie naszej szkoły wraz z opiekunami uczestniczyli w podsumowaniu „Świątecznej Akcji Paczka 2018”. Podczas spotkania organizatorzy omówili dotychczasowe działania fundacji „Kresy w potrzebie – Polacy Polakom”, wręczono podziękowania dla osób i instytucji zaangażowanych w realizację tej szlachetnej misji oraz omówiono harmonogram działań podczas kolejnej edycji akcji. W grudnia  2018 r. roku organizatorzy wraz z uczestnikami akcji odwiedzili Polaków mieszkających na terenie Białorusi i Litwy, przekazując im ponad 850 paczek żywnościowych.  W przygotowaniu akcji zbierania darów  brali udział uczniowie z 54 szkół z całego województwa mazowieckiego, w tym także z Zespołu Szkół Nr 1 im. Marii Skłodowskiej – Curie w Wyszkowie.

Katarzyna Ostrowska