Aktualności › Erasmus +, The Unteachables!
Miło nam poinformować że nauczyciel Naszej Szkoły Pani Ewelina Sieńkowska zakwalifikowała się do  międzynarodowego projektu w ramach programu Erasmus + o nazwie  The Unteachables!

Zadaniem projektu jest aby uczniowie w stosunku do których używane jest określenie unteachables mogą stać się nie tyle teachables co learnables  bez konieczności rewolucjonizowania całego systemu edukacji.
Partnerami projektu są oprócz Polski są takie kraje jak: Islandia, Dania, Włochy czy Hiszpania.
Projekt jest pierwszym tego typu przedsięwzięciem w Polsce!