Aktualności › Kibicujemy Siatkorzom

Grupa uczniów z naszej szkoły pod opieką pani Ewy Nowak-Kowalskiej dna 27.11.2018 roku aktywnie kibicowała siatkarzom na warszawskim Torwarze.Tego dnia grały dwie czołowe polskie drużyny, a mianowicie ONICO podejmowała ZAKSĘ Kędzierzyn-Koźle.

Mogliśmy zobaczyć na żywo naszych Mistrzów Świata, gdyż w drużynie gości znaleźli się: Paweł Zatorski, Mateusz Bieniek, Aleksander Śliwka, a w drużynie warszawskiej Bartosz Kwolek, Damian Wojtaszek. Podglądaliśmy pracę 2 znanych trenerów Stephana Antygi i Andrea Gardiniego. Mecz zaczął się o !9.00, a skończył ok.22.00. wynikiem 3:1 dla ZAKSY.

Wygrał lepszy! . Mimo że pora powrotu była późna wszyscy  byli zadowoleni.Mecz oglądany na żywo, to zupełnie inne doznania. Wiosną pojedziemy jeszcze raz, może w większej grupie. W szkole jest spora grupa kibiców  siatkówki. Zachęcamy.