Aktualności › Konkurs WYZWANIE MAKRO CHEFA
  Do udziału w konkursie kulinarnym WYZWANIE MAKRO CHEFA 16.03.2018r. przystąpił Zespół z naszej szkoły składający się z 4 uczniów i 2 nauczycieli. Uczniowie klasy II TG Paulina Pietrzak i Krystian Suchenek oraz uczniowie kl. IV TG Julian Łada i Grzegorz Mróz  opracowali autorski przepis na danie tradycyjne z wykorzystaniem produktów marki własnej MAKRO Chefa: miód gryczany, kasza gryczana biała, chrzan tarty, które otrzymali od organizatora, wykonali potrawę  pod kierunkiem Pani Eweliny Sieńkowskiej - Schab z kością marynowany  próżniowo w ziołach podany na musie z kaszy gryczanej w towarzystwie konfitury z cebulowej z jabłkiem z chipsem chrzanowym i z chipsem z kaszy.
          Drugą część Zadania Konkursowego tj. szczegółowy opis Szkoły  oraz Zespołu wykonała Pani Agnieszka Szczęsna.
PROSIMY BARDZO POMÓŻCIE NAM ZDOBYĆ NAGRODĘ PUBLICZNOŚCI!!!
Zapraszamy do głosowania i angażowania społeczności szkolnych i lokalnych na naszą pracę. Głosowanie odbywa się na Facebooku programu Szef dla Młodych Talentów:
NALEŻY OTWORZYĆ NASZE ZDJĘCIE I POLUBIĆ !!! PROSIMY BARDZO!!!
Głosowanie trwa do 28.03.2018r. Konkurs wygra szkoła, która otrzyma najwięcej polubień

ZDJĘCIA W GALERII

Dziękujemy bardzo!!!