Aktualności › Mariaż malarstwa z poezją

30 listopada 2017 roku  klasa 2 TCPG pod opieką pani Moniki Studniarz wybrała się do kina na film pt."Twój Vincent" oraz  wystawę obrazów autorstwa Iwony Ostrowskiej  i wierszy Grzegorza Pikory pt. "Mariaż malarstwa z poezją".
Film przedstawiał tajemnicę śmierci jednego z największych malarzy świata, samobójstwo czy uknuty spisek? Najpiękniejsze w tym filmie było to, iż został on całkowicie stworzony jedynie dzięki obrazom przez ponad 100 artystów stylem Vincenta van Gogha. Natomiast wystawa wyszkowskich artystów pokazywała obrazy ptaków oraz wiersze nadając całości atmosferę zadumy i  przemyśleń...

Karolina Chwała

Lecę na północ