Aktualności › NOWOROCZNE SPOTKANIE W PAŃSTWOWEJ WYŻSZEJ SZKOLE ZAWODOWEJ W CIECHANOWIE

W dniach od 1 do 7 lutego w ramach współpracy Samorządów ze szkolnictwem wyższym odbyły się spotkanie kierownictwa Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Ciechanowie na czele z Rektorem doc. dr Leszkiem Zygnerem ze starostami powiatów i dyrektorami szkół ponadgimnazjalnych. Celem spotkań była wymiana informacji  między Uczelnią a Samorządami Powiatowymi i szkolnictwem ponadgimnazjalnym. Omawiane zostały kierunki rozwoju Uczelni, oraz informacje dotyczące zatrudnienia  absolwentów. Poza tradycyjnymi kierunkami dotychczas istniejącymi w Uczelni, wskazano na dostosowywanie nowo uruchamianych  kierunków studiów, wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu młodzieży, absolwentów szkół ponadgimnazjalnych.

Przedstawiciele Uczelni za pośrednictwem dyrektorów szkół zwrócili się z zaproszeniem do uczniów i absolwentów szkół ponadgimnazjalnych o udział w konkursach, wykładach popularnonaukowych, oraz zajęciach otwartych organizowanych przez pracowników  naukowych na wydziałach uczelni.   Skierowali też zaproszenie  do wszystkich, którzy planują podjąć studia, i zapewnienie że w Uczelni otrzymają wszechstronną pomoc umożliwiającą  ukończenie studiów i uzyskanie tytułu zawodowego inżyniera bądź licencjata.

Szczegóły na stronie Uczelni www.pwszciechanow.edu.pl