Aktualności › Działaj dla innych, ucz się dla siebie

We wtorek 13 grudnia 2016r , Panie – Anna Puchalska i Weronika Maksajdowska z Fundacji „Zwolnieni z Teorii” spotkały się z młodzieżą z Zespołu Szkół nr1 im. Marii Skłodowskiej – Curie w Wyszkowie . Celem spotkania było  zapoznanie młodych ludzi z formami i metodami realizacji projektów społecznych za pomocą platformy „ Zwolnieni z Teorii”. Uczniowie poznali rodzaje kursów, które mogą ukończyć , np. „ Marketing Management”, „ Digital Skills” i inne. Ukończenie kursu potwierdzone jest certyfikatem, a nabyta wiedza i umiejętności są  nieocenione przy zarządzaniu, komunikacji i przywództwie w projektach  społecznych. Dodatkową korzyścią z realizacji projektów o tematyce społecznej jest możliwość ubiegania się o prestiżową nagrodę – Złote Wilki. Dołączenie do „Zwolnionych z Teorii” to także możliwość poznania inspirujących ludzi i dokonania pozytywnych zmian w swoim otoczeniu.

Podczas spotkania uczniowie zadawali dużo pytań dotyczących rodzajów projektów, które można zrealizować w warunkach wyszkowskiej rzeczywistości. Spotkanie z przedstawicielami „ Zwolnionych z Teorii” było inspirujące dla uczniów, czekamy na projekty społeczne.