Aktualności › Dzień Dziecka w Skłodowskiej

Drodzy Uczniowie!

Szanowni Nauczyciele i Pracownicy szkoły!

Zbliża się Dzień Dziecka w Zespole Szkół Nr 1 im. Marii Skłodowskiej – Curie w Wyszkowie.

Z tej okazji Wszystkim DZIECIOM, tym małym i tym dużym, życzę dużo zdrowia, szczęścia i wszelkiego piękna, sukcesów w szkole oraz rozwoju własnych pasji i talentów a także byście nigdy nie zatracili DZIECKA w sobie:)

Pragnę wyrazić przekonanie, że 1 czerwca będzie dniem bez ocen niedostatecznych i dopuszczających, dniem bez sprawdzianów i klasówek, dniem pełnym radości uczniów i całej społeczności szkolnej.

Na oficjalne obchody Dnia Dziecka w Zespole Szkół Nr 1 im. Marii Skłodowskiej – Curie w Wyszkowie zapraszam w dniu 06.06.2016 r. Będzie to świętowanie, połączone z obchodami Święta Szkoły, na które zapraszam na godz. 9.00J

Marian Popławski

dyrektor