Aktualności › Matura 2016

Drodzy Maturzyści ze Skłodowskiej,

Gratuluję ukończenia II Liceum Ogólnokształcącego i Technikum Nr 1 w Zespole Szkół Nr 1 im. Marii Skłodowskiej - Curie w Wyszkowie. Opuściliście szkolne mury i rozpoczniecie fascynującą podróż w dorosłe życie, pełną wyzwań i niełatwych wyborów, ale też nowych doświadczeń i radości. Przed Wami bardzo ważny egzamin – matura. Jest to przełomowy czas, który niesie ze sobą wiele zmian. Jestem pewien, że wiedza zdobyta podczas tych wszystkich lat nauki, pozwoli Wam zakończyć egzaminy maturalne z sukcesem.

Życzymy Wam wszelkiej pomyślności oraz odwagi w podejmowaniu mądrych decyzji a także konsekwencji w urzeczywistnianiu ambitnych planów życiowych.