Aktualności › Marsz integracyjny

Dnia 7 kwietnia uczniowie Zespołu Szkół Nr 1 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Wyszkowie z  klas II TGb i III LOP wraz z opiekunami wzięli udział w marszu „Niepełnosprawność i integracja, to godnego życia gwarancja”. Uczestnicy marszu przeszli ulicami Wyszkowa, rozpoczynając z ulicy Sowińskiego, a kończąc w Sanktuarium Św. Idziego. Organizatorem tego wydarzenia było Stowarzyszenie Rodzin Dzieci z Zaburzeniami Rozwoju „Bądźmy w kontakcie”. Marsz miał na celu zintegrowanie się uczniów szkół ponadgimnazjalnych podstawowych, gimnazjalnych i przedszkoli z osobami niepełnosprawnymi oraz zwrócenie uwagi mieszkańców Wyszkowa i okolic na potrzeby tych osób.