Aktualności › Skłodowska z certyfikatem Bezpieczna Placówka Oświatowa

Miło nam poinformować, że Zespół Szkół Nr 1 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Wyszkowie wyróżniony został certyfikatem „Bezpieczna Placówka Oświatowa”.

Ten prestiżowy certyfikat przyznany został szkole przez Instytut Badania Marki. Wyróżnienie przyznane zostało za szczególną dbałość o bezpieczne i higieniczne warunki kształcenia, spełnienie najwyższych norm bezpieczeństwa w trosce o uczniów i kadrę nauczycielską oraz posiadanie wymaganych prawem dokumentów kodeksowych. Doceniona została praca szkoły na rzecz zapewnienia uczniom bezpieczeństwa na jej terenie oraz w bezpośrednim otoczeniu. Uzyskanie certyfikatu to jednak nie tylko forma wyróżnienia, ale także zobowiązanie na przyszłość do dalszych starań o zapewnienie swoim podopiecznym bezpiecznych warunków nauki i pobytu w szkole.

WIĘCEJ INFORMACJI