Aktualności › Certyfikat Platynowy Placówki Oświatowej Roku 2015
Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej ogłosiło laureatów VI edycji konkursu Placówka Oświatowa Roku 2015 w kategoriach: Technikum Roku,  Liceum Roku, Gimnazjum Roku,  Szkoła Podstawowa Roku oraz Przedszkole Roku.
Konkurs adresowany do placówek oświatowych miał na celu nagrodzenie instytucji edukacyjnych oferujących atrakcyjne programy dydaktyczne, realizowane w atmosferze przyjaznej i otwartej na potrzeby uczniów i studentów. Wyjątkowa kadra zarządzająca, pasja i pedagogiczny profesjonalizm znacząco przyczyniły się do sukcesu. W poszczególnych kategoriach, nagrodzonym szkołom ponadgimnazjalnym, gimnazjom, szkołom podstawowym i przedszkolom przyznano certyfikaty złote, srebrne i miedziane.

W procesie certyfikacji oceniano między innymi: doświadczenie i kompetencje kadry dydaktycznej, prestiż placówki,  dynamikę jej rozwoju, a także atrakcyjną infrastrukturę i wyposażenie sprzyjające nauce i opiece.

Zespół Szkół Nr 1 im. Marii Skłodowskiej-Curie otrzymał Certyfikat platynowy Placówki Oświatowej Roku 2015.

Organizatorem konkursów branżowych jest Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej, instytucja wspierająca podmioty edukacyjne i gospodarcze w rozwoju, poprzez promocję ich działań na rynku ogólnopolskim.

WIĘCEJ INFORMACJI