Aktualności › SZKOLNY KONKURS WIEDZY LITERACKIEJ DLA UCZNIÓW KLAS MATURALNYCH

W  ramach Tygodnia Języka Polskiego w świetlicy szkolnej odbył się Szkolny Konkurs Wiedzy Literackiej dla uczniów klas maturalnych. W zmaganiach konkursowych udział wzięło 24 uczniów z poszczególnych klas. Konkurs pozwolił na doskonalenie wiedzy i umiejętności z zakresu języka polskiego oraz umożliwił jeszcze lepsze przygotowanie do egzaminu maturalnego z przedmiotu. Celem konkursu było również doskonalenie samodzielności uczniów oraz rozwijanie umiejętności radzenia sobie ze stresem i  poznawanie smaku sukcesu.

Komisja konkursowa składająca się z nauczycieli języka polskiego wnikliwie sprawdziła prace uczestników i wyłoniła laureatów. Zwycięzcami Szkolnego Konkursu Wiedzy Literackiej dla uczniów klas maturalnych zostali:

I miejsce- Agata Pieńkos III LOP

II miejsce- Mateusz Ciarkowski IV TB