Aktualności › Ogólnopolskiej Olimpiady z Wiedzy o Planowaniu i Zarządzaniu Karierą Zawodową!

Zapraszamy do udziału w VI edycji
 Ogólnopolskiej Olimpiady z Wiedzy o Planowaniu i Zarządzaniu Karierą Zawodową!

Jeśli uważasz, że jesteś posiadaczem aktywności intelektualnej i kreatywności w procesie podejmowania decyzji zawodowych i edukacyjnych i chcesz się sprawdzić w tej Olimpiadzie - na początek - test składający się z 20 pytań.

Podobnie jak w latach poprzednich pytania dotyczą zagadnień związanych z poradnictwem zawodowym, edukacją i rynkiem pracy. Dotyczą też struktury szkolnictwa na różnych poziomach edukacyjnych, szkolnictwa zawodowego oraz podstawowych pojęć dotyczących poradnictwa zawodowego

Najpier proszę sie zarejestrować a nastepnie rozwiązać Test – a może wam się uda wejść do II Etapu
Tu z pomocą może Wam przyjść szkolny doradca zawodowy. Nie bójcie się zapukać do gab. 210:)
II etap 15–29 marca 2015