Aktualności › Świąteczny konkurs "Dekoracja stołów Bożonarodzeniowych"

Tradycyjnie, jak co roku, w naszej szkole odbył się konkurs na najładniejszą "Dekorację stołów Bożonarodzeniowych"

Skierowany on był do wszystkich chętnych uczniów, chcących zaprezentować własną wizję dekorowania stołu świątecznego.
Do konkursu stanęły 4 ekipy reprezentujące klasy gastronomiczne. Uczniowie wykonali stylowe nakrycia stołów, zwracajac uwagę nie tylko na ich dekorację ale również na prawidłowość doboru i ułożenia bielizny stołowej czy też szkła i sztućców. Poziom zawodników był wyrównany.
Uczniowie w bardzo profesjonalny sposób zaprezentowali swe umiejętności z zakresu nakrywania stołów.

I miejsce przypadło w udziale Zaspołowi Nr1, którego skład stanowili następujący uczniowie:

·         Sławomir Zięba (kl III Tgb)

·         Paweł Drózd (kl.I Tgb)

·         Gąska Natalia (kl. I Tgb)

·         Julia Czajkowska (kl.I Tgb)

II miejsce ex aequo zdobyły 2 zespoły, tj.: z nr 2 (kl. III TGb) i 4 (kl. IITGa):

·         Kowalczyk Monika

·         Skrajna Iwona

·         Kobylińska Klaudia

·         Paweł Wardziński

·         Weronika Zając

·         Magdalena Balcer

·         Karolina Osowiecka

III miejsce uzyskał Zespół z nr 3 i reprezentujace go uczennice:

·         Rzepecka Sylwia

·         Anklewicz Aleksandra

·         Ziółkowska Karolina

·         Sikora Weronika

Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród dla zwycięskiej drużyny miało miejsce podczas szkolnych Jasełek w dniu 22 grudnia.

Książki o tematyce kulinarnej  ufundował sponsor, Jerzy Dąbrowski, właściciel Sali Weselnej "Kasztelanka"

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!!!