Aktualności › Stypendyści Prezesa Rady Ministrów ze Skłodowskiej

To był wspaniały dzień dla najwybitniejszych uczniów II Liceum Ogólnokształcącego i Technikum Nr 1 w Z|espole Szkół Nr 1 im. Marii Skłodowskiej - Curie w Wyszkowie. Na wniosek Samorzadu Uczniowskiego, po pozytywnej rekomendacji Rady Pedagogicznej, dwie uczennice ze Skłodowskiej: Agata Śliwka z klasy II LOS i Anita Wygryz z klasy III TCPG otrzymały Stypendium Premiera na rok szkolny 2015/2016. Odebrały także dyplomy i gratulacje od Pani Bożeny Sokołowskiej - Mazowieckiego Kuratora Oświaty, Pani eresy Michalak - Dyrektora Delegatury KO w Ostrołęce, Pana Adama Mroza - Wicestarosty Powiatu Wyszkowskiego oraz Mariana Popławskiego - Dyrektora Zespołu Szkół Nr 1 im. Marii Skłodowskiej - Curie w Wyszkowie.

A oto relacje stypendystek.

Gdy dotarliśmy na miejsce byliśmy miło przyjęci. Na każdym kroku był ktoś, kto chciał nam pomóc. Podczas rozdawania stypendiów i składania gratulacji wyświetlane były informacje na temat stypendysty i jego szkoły. Uczniowie szkoły, w której odbywało się wręczenie stypendiów zorganizowali dla wszystkich obecnych osób przedstawienie artystyczne, które miało piękny przekaz "trzeba marzyć". Na koniec otrzymaliśmy przepyszny poczęstunek slodkosciami. Uroczystość była bardzo udana i pozytywnie oceniona.