Aktualności › Kradzież roweru w Zespole Szkół Nr 1 im Marii Skłodowskiej - Curie

W dniu 15 października 2015 r. o godz. 11.14 pewien szatyn w jasnej kurtce i ciemnych spodniach, w wieku ok.35-40 lat, był tak zachwycony pięknem uczniów, że zabrał z parkingu szkoły rower. Nie zauważył zamontowanych kamer. Najpierw niby spacerował, potem z ukrycia obserwował młodzież udającą sie na lekcje, aż wreście ukradł zaparkowany w stojaku rower. Niby niewidzialny pojechał alejką do ulicy Dworcowej, potem do Sowińskiego w stronę.... .
Tu zaoszczędzimy dalszego opisu z przekonaniem, że rower wróci przed szkołę.

Panu, który "pozyczył" rower, bardzo będziemy wdzięczni za jego zwrot.

Dobrze Panu radzę bo do Pana zapuka policja. Jest Pan zidentyfikowany i nam znany

Marian Popławski - dyrektor