Aktualności › Wielka zmiana w nowym roku szkolnym

Długo czekała "Skłodowska" na zmiany instalacji elektrycznej.

Udało sie wykonać wymianę instalacji elektrycznej oraz szkolnej sieci internetowej na I piętrze na korytarzu i w salach lekcyjnych. Dzięki staramiom szkoły, przy zrozumieniu Zarządu Powiatu i Rady Powiatu Wyszkowskiego, minione wakacje były bardzo pracowite. W dniu 27 lipca 2015 r. na I piętro szkoły weszła brygada Pana Bogdana Paczesnego ELBUB z Kalisza. No i teraz była tylko walka z mijającym czasem. Ta część Skłodowskiej zmieniała sie błyskawicznie. Efekt jest na miarę XXI wieku. Przedstawicielka Samorządu Uczniowskiego stwierdziła: dzięki tak wielkiej zmianie możemy uczyć się w przyjemnych warunkach, mamy piękne ściany, nowe oświetlenie. Jednak nic by tak nie sprawiło nam radości, jak nowe ławki, krzesła i szafki. – Te, z których korzystamy, mają już swoje lata i nie pasują do obecnego wystroju, są po porostu nie trendy.

Bardzo serdecznie dziękuję  wszystkim, którzy włączyli sie w proces zmian. Dziekuje wykonawcy inwestycji za to że zdążylismy. Dziękuję pracownikom obsługi z kierownikiem gospodarczym, dziękuje nauczycielom, pracownikom administracji a także uczniom za przygotowanie obiektu do Nowego Roku Szkolnego. Serdecznie dziękuję władzom samorządowym Powiatu wyszkowskiego za wsparcie inwestycji oraz uroczyste otwarcie wyremontowanej części szkoły, za udział w inauguracji "Roku czytelnictwa" i "Roku nauki języków obcych" w Zespole Szkół Nr 1 im. Marii Skłodowskiej - Curie w Wyszkowie

Z wyrazami szacunku Marian Popławski

dyrektor