Aktualności › Piłka ręczna - I miejsce dla ZS Nr1

W ramach Powiatowych Igrzysk Sportowych  Szkół Ponadgimnazjalnych w hali Zespołu Szkół Nr3 rozegrano turniej w piłkę ręczna chłopców,  w którym udział wzięły cztery reprezentacje szkół ponadgimnazjalnych. Ostatnie sukcesy Reprezentacji Polski na Mistrzostwach Świata  w  Katarze  sprawiły,  że piłka ręczna jeszcze bardziej stała się  bardzo popularna,  a młodzież polubiła grę w szczypiorniaka.  Poziom rozgrywek był bardzo wysoki, o zwycięstwie decydowały umiejętności techniczno – taktyczne,  przygotowanie fizyczne i psychiczne w trakcie danego meczu. Reprezentacja Skłodowskiej  zdominowała  rywalizację  międzyszkolną   zdobywając  po zwycięstwach  z  ZS Nr2   21 – 5,  z  ZS Nr 3   12- 9  i   z  I LO 14- 9  PIERWSZE MIEJSCE.

Nasza Szkołę reprezentowali: Adrian Lewandowski  - najlepszy bramkarz, Kamil Jeż , Łukasz Dyl najlepszy zawodnik turnieju,  Kamil Sobolewski,  Krzysztof Maciak,  Patryk Oleksiak, Przemek Puchalski, Łukasz Piątek,  Mateusz  Bryczyński, Hubert Kamiński,  Artur Wiśniewski, Patryk Kuchta,  Rafał Piotrowski,  Marcin Gałązka,  Mateusz Jeż.

Opiekunem  drużyny był Pan Jan Majewski

opracował Jan Majewski