Aktualności › SPOTKANIE Z DANIELEM GOŁĘBIEWSKIM

W ramach konkursu „Szkoła Sportowych Talentów” 17 grudnia 2014 r. w Zespole Szkół Nr 1 im. Marii Skłodowskiej – Curie odbyło się spotkanie z Danielem Gołębiewskim piłkarzem MOSiR Wyszków, Polonii W-wa, ŁKS Łomża, Górnika Zabrze, Korony Kielce, Bytovii Bytów.  Pomysłodawcą  i  organizatorem spotkania był pierwszy trener Daniela Pan Jan Majewski – nauczyciel wychowania fizycznego w naszej szkole. Program prowadził Jakub Wożniak – uczeń klasy II TB, który w przedstawionym referacie ujął zagadnienia dotyczące wychowania fizycznego i zdrowotnego, sportu szkolnego oraz przedstawił sylwetkę zaproszonego Gościa.
Następnie głos zabrał Daniel Gołębiewski,  który w barwnej opowieści przedstawił wieloletnią swoją przygodę z piłką nożną.