Aktualności › ROK ŻOŁNIERZY TUŁACZY

Rok 2014 zadedykowano Żołnierzom Tułaczom. Wybór tego roku związany jest z Polakami, których „rozrzuciła po kątach” całego świata zawierucha dziejowa. Zespół Szkół Nr 1 im. Marii Skłodowskiej – Curie w Wyszkowie jako jedyna szkołą w powiecie wyszkowskim również zgłosiła swój udział w tym ogólnopolskim projekcie, organizowanym przez Fundację Niepodległości.

W ramach projektu na naszej stronie cyklicznie będą pojawiać się plakaty – biogramy przybliżające postacie Żołnierzy Tułaczy. W  imieniu Fundacji Niepodległości zachęcamy do ich lektury.

LINK DO STRONY PROJEKTU Z INFORMACJĄ O JEGO REALIZACJI W  ZS NR 1