Aktualności › WOLONTARIAT NA XVII BALU BEZALKOHOLOWYM
Dnia 01.03.2014r. na hali WOSiR w Wyszkowie odbył się XVII BAL  BEZALKOHOLOWY organizowany przez Wspólnotę Małżeństw Domowego KoŚcioła przy Parafii Świętej Rodziny w Wyszkowie oraz Burmistrza Gminy Wyszków.
W obsłudze balu w ramach wolontariatu uczestniczyła młodzież naszej szkoły pracując dzielnie całą noc.

Dziewczynki: Iwona Łach, Asia Szymańska, Klaudia Kulesza i  Iwona Samsel z klasy III LSO  witały  przybywających goŚci, a pozostali wolontariusze odprowadzali goŚci do wyznaczonych miejsc przy stole. Dominika Seroka wraz z Moniką Ziółkowską- uczennice klasy III TG i III LSO dzielnie usługiwały goŚciom  przy bufecie kawowo-herbacianym. Dziewczynki z klasy III LIS Aneta Kryszkiewicz, Kasia MoŚcicka, Sylwia Ponichtera, Klaudia Adamczyk, Sylwia Kozon i Łucja Kobiałka usługiwały goŚciom przy stołach dbając o zadowolenie bawiących się uczestników balu.
NASZE WOLONTARIUSZKI dumnie reprezentowały ZS Nr  1 im. Marii Skłodowskiej -Curie, a jednoczeŚnie swoją postawą i zaangażowaniem propagowały zabawę na trzeźwo. Potwierdzają to uczestnicy balu wŚród których nie zabrakło naszych nauczycieli.
 DZIEWCZYNY Dziękujemy i gratulujemy postawy!!!

Młodzieżą opiekowała się Aneta Kasjaniuk - Pawlak

ZDJĘCIA W GALERII