Aktualności › Szkolne Eliminacje do Powiatowego Przeglądu Kolęd i Pastorałek
Coroczne szkolne eliminacje do Powiatowego Przeglądu Kolęd i Pastorałek w  Zespole Szkół Nr 1 odbyły się 21 stycznia w Świetlicy szkolnej. Kolędowaniu przysłuchiwała się zgromadzona publicznoŚć oraz jury w składzie: przewodnicząca – p. Elżbieta Mańko, członkowie: p. Marzena Kulesza, p. Sylwia Wojciechowska, p. Wanda Szymańska oraz p. Hanna Czajkowska. Aleksandra Kulesza, Patrycja Kulesza, Bartłomiej Łaski, Dawid Matusiak, Konrad Białobrzeski oraz Natalia Kuczyńska przy akompaniamencie własnym lub z podkładem muzycznym prezentowali swoje umiejętnoŚci wokalno – instrumentalne wykonując kolędy lub pastorałki, m.in.: „Cicha noc”, „Dzisiaj w Betlejem”, „Uciekali”. Na XV Powiatowym Przeglądzie Kolęd i Pastorałek ,,Skłodowską” reprezentować będą siostry Aleksandra i Patrycja Kulesza.