Aktualności › Szkolny Konkurs Recytatorski

W dniu 6 lutego 2014 roku w Świetlicy szkolnej odbył się Szkolny Konkurs Recytatorski pod hasłem „Od Kochanowskiego do Szymborskiej”. W konkursie uczestniczyło 34 uczniów z poszczególnych klas. Celem konkursu było kształtowanie wrażliwoŚci na piękno słowa poetyckiego, poszerzanie wiedzy z zakresu języka polskiego oraz doskonalenie motywacji i samodyscypliny. Laureatami konkursu zostali:

• I miejsce-Karolina Kisiel z klasy I LOM oraz Agata Pieńkos z klasy I LOP
  • II miejsce-Karol Jechna z klasy I TB
  • III miejsce-Katarzyna Rudnik z klasy III LSO

Wyróżnienia otrzymali: Dariusz Grzonka z klasy I TB, Beata Pamrowska z klasy III LSO, Damian Patkowski z klasy I TB oraz Natalia Uchal z klasy III LOL.

Karina Gnatkowska i Anna Kordyszewska
nauczycielki języka polskiego