Aktualności › Ogłoszenie o naborze na stanowisko

Zespół Szkół Nr 1 im. Marii Skłodowskiej - Curie w Wyszkowie ogłasza konkurs na stanowisko "Animator Moje boisko - ORLIK 2012" w ramach pilotażowego projektu Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz Szkolnego Związku Sportowego na sezon 2014 r. (od 1 marca 2014 do 30 listopada 2014 r.)

Wymagania od kandydatów:

1. Wyższe wykształcenie magisterskie z zakresu wychowania fizycznego lub innego zakresu ale ukończone studia podyplomowe z wychowania fizycznego - potwierdzone dokumentami

2. ZaŚwiadczenie o dobrym stanie zdrowia

3. Posiadane predyspozycje do pracy z dziećmi, młodzieżą oraz dorosłymi - projekt Planu pracy na sezon 2014.

4. ZnajomoŚć obowiązujących przepisów prawa w zakresie bezpieczeństwa i higieny zajęć sportowych na obiektach sportowych, w szczególnoŚci boiskach wielofunkcyjnych i do piłki nożnej ze sztuczną trawą.

Zadania anomatora sportu będą  realizowane zgodnie z wytycznymi Szkolnego Związku Sportowego na podstawie zawartej umowy - zlecenia przez Dyrektora Zespołu Szkół Nr 1 im. Marii Skłodowskiej - Curie w Wyszkowie a także Szkolny Związek Sportowy w Warszawie

Oferty, z załączonymi dokumentami, w kopertach z napisem KONKURS - ORLIK 2012/2014 należy składać do sekretariatu Zespołu Szkół Nr 1 im. Marii Skłodowskiej - Curie w Wyszkowie do dnia 10 lutego 2014 r. do godz. 15.00