Aktualności › Boże Narodzenie Radujmy się!

Święta Bożego Narodzenia to czas, kiedy wszyscy stają się dla siebie bardziej życzliwi, milsi i zapominają o wszelkich sporach oraz waŚniach. Aby podkreŚlić wyjątkowy charakter zbliżających się dni, jak co roku, młodzież z Zespołu Szkół Nr 1 im. Mari Skłodowskiej – Curie  przygotowała uroczysty apel dotyczący obyczajów związanych z tymi szczególnymi Świętami.

Uczniowie z klas II TOT, II TH, I LOM, III LSO, II TCPG, III TCPG, II LOS, II LOM, III LOL, I LOP, I TGb, I TH, II TG pod kierunkiem nauczycieli Anny Kordyszewskiej, Małgorzaty Wyszyńskiej oraz księdza Mateusza Dobrzyckiego zaprezentowali społecznoŚci szkolnej montaż słowno -  muzyczny pt. „Boże Narodzenie – Radujmy się!” Wiele wzruszeń wywołały wiersze recytowane przez uczniów z klasy II TOT i II TH a kolędy i pastorałki wykonane przez solistów i chór ze Skłodowskiej długo jeszcze będą rozbrzmiewały w naszej pamięci.

Na zakończenie apelu głos zabrał Dyrektor szkoły Pan Marian Popławski, który podziękował występującym uczniom oraz złożył wszystkim życzenia: Zdrowych, Spokojnych i Wesołych Świąt Bożego Narodzenia.

ZDJĘCIA W GALERII