Aktualności › "Kulinarna podróż do Wielkiej Brytanii" - Tydzień IV
Ostatni tydzień pobytu na stażu w Plymouth w Wielkiej Brytanii dziewcząt z Zespołu Szkół Nr1 im. M. Skłodowskiej – Curie w Wyszkowie to czas podsumowań i pożegnań. Czas, który wypełniła zarówno intensywna nauka i doskonalenie nowych umiejętności w ramach naszego zawodu, nauki jezyka, jak i liczne spotkania i rozmowy z opiekunami: p. Elżbietą Mańko i p. Bogusławą Pawelską– Kozon oraz naszymi host rodzinami. Sumiennie uzupełniałyśmy nasze dzienniczki praktyk (w języku polskim ale i po angielsku), tak by można je było przedstawić naszym pracodawcom. Zachłannie chwytałyśmy ostatnie chwile w tym przepięknym mieście, syciłyśmy się nim, uczyłyśmy się go na pamięć, tak by móc we wspomnieniach odtwarzać jego urodę. Oczywiście nie omieszkałyśmy sfotografować zarówno domów, które użyczyły nam gościnności, jego mieszkańców oraz miejsc pracy wraz z naszymi współpracownikami i pracodawcami. Zatrzymałyśmy te miłe chwile w naszych sercach i albumach, które zawsze będziemy z przyjemnością i nostalgią odtwarzać i przeglądać.