Aktualności › MONTAŻ SŁOWNO­ MUZYCZNY Z OKAZJI ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA

W dniu 17 grudnia 2013 roku uczniowie klas I LOS I LOP pod kierunkiem Pań Anny Sawiak i Kariny Gnatkowskiej zaprezentowali w Przedszkolu Nr 1 w Wyszkowie montaż słowno­muzyczny z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

Młodzież przybliżyła tradycje Świąteczne, przygotowała również wiele zagadek i konkursów związanych z nadchodzącymi Świętami.  Niezwykle miłym akcentem była obecnoŚć Świętego Mikołaja, który przygotował dla maluchów  słodkie upominki. Zwieńczeniem uroczystego programu było wspólne odŚpiewanie najpiękniejszych polskich kolęd i pastorałek: „WŚród nocnej ciszy”, „Przybieżeli do Betlejem”, „Lulajże Jezuniu” z towarzyszeniem gitary i akordeonu.

Program artystyczny dostarczył najmłodszym i ich starszym kolegom wielu niezapomnianych wzruszeń, był również doskonałą okazją do zaprezentowania utalentowanej młodzieży z Zespołu Szkół Nr 1 im. Marii Skłodowskie­ Curie