Aktualności › Andrzejki u Skłodowskiej

Czas wróżb i magii miał miejsce również w Skłodowskiej. 29 listopada w Świetlicy szkolnej Samorząd Uczniowski przygotował dla uczniów naszej szkoły zabawy andrzejkowe. W scenerii oddającej atmosferę tajemniczoŚci  odbyły się wróżby nierozerwalnie związane z tym zwyczajem. Młodzież poznawała swoją przyszłoŚć  m.in. poprzez lanie wosku, wróżenie z ręki, rzucanie kostkami.  Uczniowie ucharakteryzowani na szkolnych  ,,wróżbitów”, wygląd sali andrzejkowej i różnorodnoŚć zabaw przyciągały chętnych, którzy chcieliby wiedzieć co ich spotka w najbliższym czasie.

Andrzejki w Zespole Szkół Nr 1 zostały przygotowane przez członków Samorządu Uczniowskiego: Adama Rosińskiego, Dawida Matusiaka, Klaudię Brzezicką, Anetę Kozon,    Magdalenę Sarnacką, Iwonę Trętowską, Magdalenę Wilczyńską,  Magdę Deluga, Sandrę Pakieła, Monikę Godlewską.