Aktualności › Uczniowie ZS Nr 1 w Centrum Techniki Kulinarnej w Warszawie
Dnia 22.10. 2013 roku uczniowie klas I i II Technikum żywienia i usług gastronomicznych byli na wycieczce szkolnej w Centrum Techniki Kulinarnej w Warszawie.

Uczniowie mieli okazję zwiedzić największe w Polsce gastronomiczne centrum szkoleniowe z profesjonalnie wyposażonymi stanowiskami treningowymi, wzorcowym zapleczem gastronomicznym oraz widownią. W CTK  znajdują sie wszystkie urządzenia niezbędne w technologii kuchni wykonane z najwyższej jakoŚci stali nierdzewnej i nowoczesnej technologii produkcji.

W centrum szkoleniowym odbywają się festiwale i pokazy, prezentacje produktów, kulinarne programy telewizyjne, degustacje potraw itp.

Opiekunami wycieczki były nauczycielki przedmiotów zawodowych gastronomicdznych: P. Agnieszka Szczęsna, Bogusława Pawelska-Kozon i Aneta Kasjaniuk -Pawlak.

ZDJĘCIA W GALERII