Aktualności › Młodzież z MSC w akcji "Sprzątanie Świata"

W dniu 20. wrzeŚnia br. odbyło się w naszej szkole tradycyjne "Sprzątanie Świata". Ogólnopolska akcja przeprowadzona została po raz dwudziesty pod hasłem „Odkrywamy czystą Polskę”.

W akcji wzięła udział klasa I LOP wraz z wychowawczynią p. Anną Sawiak. Przed przystąpieniem do pracy uczniowie otrzymali rękawice oraz worki na Śmieci.

Młodzież chętnie porządkowała tren wokół szkoły. W wyniku działań naszych uczniów oczyszczono trawniki wokół budynku, oczyszczono ze Śmieci tereny wokół boiska szkolnego, które bez wątpienia prezentują się znacznie lepiej:)

Uczestnictwo w tej akcji uczy młodzież wrażliwoŚci oraz odpowiedzialnoŚci za losy planety, która jest domem nas wszystkich.

Po pracy uczniowie mieli okazję zrelaksować się na nowo otwartej szkolnej siłowni napowietrznej.

WIĘCEJ ZDJĘĆ W GALERII