Aktualności › Młodzież z MSC na Wielkim Grzybobraniu w Długosiodle

To już jest szkolna tradycja.

Uczniowie Zespołu Szkół Nr 1 im. Marii Skłodowskiej Curie w Wyszkowie, w dniu 15 wrzeŚnia 2013 r., uczestniczyli w Wielkim Grzybobraniu w Długosiodle.

Tym razem uczniowie wystąpili w składzie: Białobrzeski Konrad, Bom Michał, Iwański Hubert oraz Pasik Karol, wszyscy z klasy II TCPG, jako jeden z wielu zespołów zbierających grzyby na Konkurs.

Udało sie zebrać pełne trzy kosze dorodnych grzybków. Tym bardziej jest to super sprawa, bo w konkursie brało udział prawie 30 drużyn, wŚród nich grupa artystów znanych ze szklanych ekranów a także Pan Janusz Piechociński - wicepremier.

Nasi uczniowie z klasy III TG: Ewelina Ordak, Monika Wójcik, Dominika Rojek, Roksana Podolak, Małgorzata Kulesza, Sylwia Choszczyk oraz Martyna Rutkowska a także z klasy IV TG: Mariusz Pakieła, Rafał Mąka, Sebastian Jakubowski oraz Patryk Trzciński wystąpili jako zespół obsługi kulinarnej znakomitych goŚci.

Opiekunem młodzieży była Pani Kamila Wróbel - nauczyciel języka angielskiego. Wszyscy uczniowie spisali sie wzorowo. Wykazali dojrzałoŚć, starannoŚć i profesjonalizm podczas przygotowania i podawania potraw goŚciom. W ich imieniu, szczególnie Pana Wojciecha Kwiatkowskiego - nadleŚniczego NadleŚnictwa Wyszków oraz Pana Stanisława Jastrzębskiego - wójta Gminy Długosiodło a także własnym składam ucznion oraz nauczycielce najserdeczniejsze podziękowania.