Aktualności › DRODZY UCZNIOWIE KLASY III TG!!!!!

Nadszedł czas, kiedy Wasze decyzje i działania mogą mieć decydujący wpływ na Waszą zawodową przyszłoŚć.
Taką szansą, którą oferuje Wam szkoła, jest udział w Projekcie Leonardo da Vinci pt. „Kulinarna podróż do Wielkiej Brytanii”, a w konsekwencji wyjazd na zagraniczny staż do Plymouth.
 A to już poważna inwestycja we własny potencjał zawodowy i osobisty!
 To okazja, by podnieŚć swoje kwalifikacje zawodowe, nauczyć się współpracy w międzynarodowym zespole, samodzielnoŚci i radzenia sobie z dala od domu i rodziny, to także wspaniała możliwoŚć podszlifowania języka angielskiego oraz poznania dziedzictwa historycznego i kulturowego Wielkiej Brytanii. A piękne miasto Plymouth kusi swym urokiem...
Taka szansa nie zdarzy się po raz drugi! Nie przegap jej!
Wypełnij formularz aplikacyjny, zamieszczony na stronie szkoły, wydrukuj go i złóż w sekretariacie do dnia 5 wrzeŚnia. Wkrótce rozmowa kwalifikacyjnaJ

Regulamin Rekrutacji oraz wszystkie pozostałe informacje o Projekcie będą sukcesywnie umieszczane na stronie szkoły w zakładce Leonardo da Vinci -> R.SZK. 2013/2014 - > Rekrutacja oraz  na tablicy informacyjnej.