Aktualności › 10 lat minęło...

Przez ostatnie 10 lat SKŁODOWSKA kształciła i wychowywała wielu młodych ludzi, budowała swój wizerunek oraz walczyła o dobre wyniki w nauce.

Nadszedł czas podsumowania oraz wspomnień, okazją do refleksji była uroczystoŚć obchodów 10-lecia Zespołu Szkół Nr 1 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Wyszkowie.

Miała ona miejsce 17 października 2012r i rozpoczęła się uroczystym przemarszem społecznoŚci szkolnej i zaproszonych goŚci do koŚcioła Św. Idziego w Wyszkowie.

WIĘCEJ ZDJĘĆ Z UROCZYSTOŚCI W GALERII

Msza Św. której przewodniczył bp. senior Stanisław Stefanek była okazja do wspólnej modlitwy, była wyrazem wdzięcznoŚci wobec Boga za 10 lat naszej szkoły oraz proŚbą o łaski i błogosławieństwo na kolejne lata

.

WIĘCEJ ZDJĘĆ Z UROCZYSTOŚCI W GALERII

Następnym punktem programu była Akademia. Swoją obecnoŚcią zaszczycili nas bp. senior Stanisław Stefanek wraz z osobistym sekretarzem ks. Tomaszem Grabowskim – byłym katechetą naszej szkoły, przedstawiciele władz samorządowych i oŚwiatowych, jak również ważnych instytucji, które przyczyniły się do powstania i rozwoju Zespołu Szkół Nr 1 w Wyszkowie. WysłuchaliŚmy wielu pozytywnych przemówień na temat szkoły, odebraliŚmy serdeczne i szczere gratulacje oraz życzenia dalszych lat owocnej pracy. Akademia zawierała także pokaz artystyczny, przygotowany przez uczniów. WysłuchaliŚmy wspomnień nauczycieli oraz uczniów – absolwentów Skłodowskiej. Młodzież, nauczyciele a także absolwenci naszej szkoły – Piotr KwaŚniewski, Mateusz Nasiadka oraz Justyna Kucińska i Grzegorz Kruciński z zespołem STYL umilili nam czas prezentując kilka znanych utworów muzycznych.

WIĘCEJ ZDJĘĆ Z UROCZYSTOŚCI W GALERII

Po Akademii przyszedł czas na Biesiadę u Skłodowskiej.

10-lecie szkoły to ważne wydarzenie. Jest to moment, w którym uŚwiadamiamy sobie, że wszystko co w tym czasie przeżyliŚmy ukształtowało naszą osobowoŚć.

Dziękujemy naszym przyjaciołom – zaproszonym goŚciom za uczestnictwo w tak ważnych dla nas chwilach.

i społecznoŚć szkolna
Zespołu Szkół Nr 1 im. Marii Skłodowskiej – Curie w Wyszkowie