Aktualności › XV MIĘDZYSZKOLNY KONKURS MATEMATYCZNY „ALFA”

XV MIĘDZYSZKOLNY KONKURS  MATEMATYCZNY „ALFA”

dla uczniów klas II licealnych i III techników

Zespołu Szkół Nr1 im. Marii Skłodowskiej – Curie

w Wyszkowie.

W dniu 23 maja 2024 roku w Zespole Szkół Nr 1 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Wyszkowie odbył się XV Międzyszkolny Konkurs Matematyczny „ALFA” dla uczniów klas II Liceum Ogólnokształcącego i III Technikum Nr 1. Do konkursu przystąpiło 19 uczniów z ośmiu klas naszej szkoły.

Uczestnicy w ciągu 45 minut zmierzyli się z dwunastoma zadaniami podsumowującymi zdobyte wiadomości podczas nauki matematyki w programowych klasach. Zadania obejmowały swoim zakresem wszystkie treści programowe realizowane na lekcjach w szkole średniej. Za poprawne rozwiązanie wszystkich zadań można było uzyskać 12 punktów.

Nad prawidłowym przebiegiem konkursu czuwały: Danuta Książek i Małgorzata Maciejewska.

Komisja w składzie: Danuta Książek, Małgorzata Maciejewska, Iwona Kordyszewska-Stryjek, Maria Czestkowska wyłoniła następujących laureatów:

·         I miejsce: Buhaienko Natalia z klasy III TC

·         II miejsce: Bloch Aleksandra z klasy II LOP

·         III miejsce: Stańczyk Natalia z klasy II LLa i Szczęsna Dominika z klasy III TC

Zwycięzcom gratulujemy a wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za udział i życzymy sukcesów w nauce.