Aktualności › SKŁODOWSKA POMAGA - ZBIÓRKA CHARYTATYWNA

ZBIÓRKA CHARYTATYWNA

Drodzy uczniowie, nauczyciele, pracownicy Zespołu Szkół Nr 1 w Wyszkowie. Zachęcamy do włączenia się w zbiórkę na rzecz mieszkańców Domu Opieki Społecznej w Brańszczyku.

Zbiórkę będziemy prowadzić od 22 maja do 14 czerwca 2023 r.

Dary naszych serc zostaną przekazane 22 czerwca przez WIP oraz Młodzieżową Radę Miejską w Wyszkowie.

Prosimy o przynoszenie nowych artykułów odpowiednich dla seniorów:

v  Słodyczy (wskazane słodycze miękkie tj.: biszkopty (z galaretką), mleczko w czekoladzie, miękkie cukierki, chrupki kukurydziane, mleczne kanapki itp.);

v  Środków higieny osobistej (chusteczki nawilżające, mydło w kostce i w płynie, żele/płyny do mycia ciała, pasta do zębów, szczoteczki do zębów – miękkie, szampony do włosów, krem do rąk i do twarzy, śliniaki higieniczne dla dorosłych itp.);

v  Artykułów plastycznych wykorzystywanych w arteterapii i animacji wolnego czasu (zeszyty, bloki rysunkowe, kredki, flamastry,produkty do zdobienia i dekoracji, farby, pędzle, modelina, plastelina, bibuła długopisy, ołówki itp.).

Dołączmy do zbiórki artykułów przydatnych naszym seniorom.

Osoby odpowiedzialne za odbiór artykułów to:

- Aneta Kasjaniuk-Pawlak (sala 09 w godzinach popołudniowych);

- Agnieszka Lutkowska (gabinet pedagoga szkolnego (pokój 104) w godzinach przedpołudniowych).