Aktualności › Skłodowska zaprasza ósmoklasistów

Wielkimi krokami zbliża się postępowanie rekrutacyjne dla kandydatów do klas pierwszych szkół ponadpodstawowych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom uczniów klas ósmych, zespół ds. promocji szkoły ze Skłodowskiej zorganizował wyjazdy do szkół podstawowych na terenie powiatu wyszkowskiego.

Na przełomie marca i kwietnia odwiedziliśmy 32 placówki i spotkaliśmy się z uczniami ponad 50 klas. Młodzież wykazała żywe zainteresowanie nie tylko naszą  bogatą ofertą kształcenia ale także wieloma informacjami przydatnymi przy naborze . Ósmoklasiści zadawali pytania m.in. o terminarz rekrutacji, różnice w kształceniu w różnych typach szkół, zaplecze dydaktyczne.

Serdecznie dziękujemy dyrekcji każdej szkoły podstawowej za możliwość spotkań z uczniami i życzliwe przyjęcie. Młodzieży, gratulujemy dojrzałej postawy i życzymy trafnych wyborów edukacyjnych.

Przypominamy, że wszystkie informacje dotyczące rekrutacji znajdziecie Państwo na stronie internetowej naszej szkoły. https://zs1wyszkow.edu.pl/

Zespół ds. promocji szkoły