Aktualności › Master of Vector

W dniu 26 kwietnia został przeprowadzony szkolny etap konkursu ogólnopolskiego „Master of Vector”. Wzięli w nim uczniowie klas TCPG którzy zostali wyłonienie z klasowych etapów konkursu.

Uczestnicy zmierzyli się z zadaniem zmiany i odwzorowania podanego zdjęcia na obiekt wectorowy.

Prace uczniów były na wysokim poziomie i odzwierciedlały bardzo dobra znajomość programów graficznych.

Wszystkim uczestnikom tego etapu gratulujemy zmierzenia się z zadaniem. Teraz czeka laureatów 1 i 2 miejsca udział w etapie ogólnopolskim – życzymy powiedzenia.

Wyniku szkolnego etapu:

1 miejsce – Jakub Perczyński (3TCp)

2 miejsce – Sofia Yavtashenko (2 TCp)

3 miejsce – Szczesna Dominika (2 TCp)

Wyróżnienie:

Konarzycka Oliwia (2 Tcp)

Urbanowska Weronika (3 TCp)