Aktualności › VI Międzyszkolny Konkurs Matematyczny „MATEX”

VI Międzyszkolny Konkurs Matematyczny „MATEX”

dla uczniów klas maturalnych

W dniu 13 kwietnia 2023 roku w Zespole Szkół Nr 1 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Wyszkowie odbyła się VI edycja Międzyszkolnego Konkursu Matematycznego "MATEX" dla uczniów klas maturalnych. Do konkursu przystąpiło 23 uczniów z następujących klas: IV LSa, IV LPp, IV TCg,  IV THg, IV TGg, IV TB.
Uczestnicy zmierzyli się z zadaniami podsumowującymi ich przygotowania do zbliżającej się matury z matematyki.  Zadania obejmowały swoim zakresem wszystkie treści programowe realizowane na lekcjach w szkole średniej.
Nad prawidłowym przebiegiem konkursu czuwały: Maria Czestkowska i Iwona Kordyszewska - Stryjek.

Komisja w składzie: Maria Czestkowska, Iwona Kordyszewska-Stryjek, Danuta Książek wyłoniła następujących laureatów:

·         I miejsce - ex aequo Natalia Chrostowska z kl. IV THg i Hubert Poliński z kl. IV TBg

·         II miejsce - ex aequo Ewa Woźnica z kl. IV LSa i Bartłomiej Oleksiak z kl.  IV TB

Gratulujemy zwycięzcom!

Nauczyciele matematyki