Aktualności › Kolejni Absolwenci opuścili mury „Skłodowskiej”

Kolejni Absolwenci opuścili mury „Skłodowskiej”

28 kwietnia 2023 r. 187 uczniów klas maturalnych zakończyło naukę w Zespole Szkół Nr1. Uroczystość rozpoczęto od wprowadzenia sztandaru i odśpiewania hymnu. Swoją obecnością zaszczycił społeczność szkolną Wicestarosta Powiatu Wyszkowskiego  Pan Leszek Marszał. Na początku głos zabrał  Dyrektor Marian Popławski, który pogratulował Absolwentom, życzył powodzenia na maturze oraz w dorosłym życiu. Podziękował także wychowawcom klas maturalnych: Marzenie Strzemiecznej ( IVLpp), Marii Czestkowskiej (IVLSa), Edycie Bocian (IVLSb), Katarzynie Ostrowskiej (IVTH), Sylwii Abramczyk (IVTC), Justynie Sobczak (IVTG), Sylwestrowi Śniadała (IVTB).

Absolwenci otrzymali świadectwa oraz wyróżnienia. Na wniosek Rady Pedagogicznej Starosta Powiatu Wyszkowskiego nagrodził: Lucję Sykulską z klasy IV LSa oraz Weronikę Rudnik  z klasy IV TCg  za bardzo dobre wyniki w nauce, wzorowe zachowanie i wysoką frekwencję oraz pracę na rzecz klasy i szkoły. Przewodnicząca i Prezydium Rady Rodziców na wniosek Rady Pedagogicznej uhonorowało specjalnymi stypendiami: Konrada Pikorę z klasy IV LPp oraz Natalię Chrostowską z klasy IV THg.

Za osiągnięcia sportowe statuetki otrzymali: Kinga Andrzejak z kl. IVLPp, Kacper Druchniak  z kl. IV TG, Karolina Grzela z kl. IV Lsb, Kacper Jagielski z kl. IV Lpp, Martyna Kołodziejczyk z kl. IV TG, Aleksandra Kowalczyk z kl. IV TB, Miłosz Lewandowski z kl. IV Lpp, Oskar Lewandowski z kl. IV Lpp, Kamil Molski z kl. IV TB, Bartosz Mościcki z kl. IV TC, Eryk Sadkowski z  kl. IV Lpp, Monika Skoczeń z kl. IV TH, Aleksandra Stępnowska z kl. IV LSb, Jakub Szymczak z kl. IV TC, Kamila Tomczak z kl. IV LSb, Tomasz Tomczyk z kl. IV LSb, Hubert Warpas z kl. IV TC, Katarzyna Siatkowska z kl. IV LSb, Julia Jusińska z kl. IV LSb.

Rodzicom uczniów wychowawcy klas wręczyli podziękowania za pracę przy budowaniu najlepszych relacji szkoła - dom rodzinny, za komfort jaki stworzyli swoim dzieciom do zdobywania wiedzy i umiejętności i za współtworzenie wyraźnego wizerunku "Skłodowskiej" wśród wyszkowskich szkół.

Wyróżniono także najlepszych uczniów w ZS Nr 1 im. Marii Skłodowskiej - Curie:

Najlepsi uczniowie w klasie IVa Liceum Ogólnokształcącego o kierunku społeczno-przyrodniczym:

Monika Budna, Weronik Kisiel, Wiktoria Kwiatkowska, Patrycja Murza, Oliwia  Piecychna, Weronika Pietruchowska, Olga Prus, Oliwia Staśkiewicz, Karolina Wiśniewska, Ewa Woźnica, Kinga Wróbel, Maja Żołędowska.

Najlepsi uczniowie w klasie IVb Liceum Ogólnokształcącego o kierunku społeczno-przyrodniczym:

Aleksandra Rytelewska, Julia Trojan, Adrian Białobrzeski,  Alicja Łojek, Julia Jusińska,  Oliwia Borczon, Olga Kulesza.

Najlepsi uczniowie w klasie IV Liceum Ogólnokształcącego o kierunku prawno – administracyjnym:

Konrad Pikora, Eryk Sadkowski, Magdalena Juźwiak, Julian Wójcik, Weronika Jadacka.

Najlepsi uczniowie w klasie IV Technikum Grafiki i Poligrafii Cyfrowej:

Jakub Szymczak, Jakub Bryczyński, Damian Wiśniewski, Michał Dziadak, Paweł Puścian, Bartłomiej Mościcki, Natalia Rowicka, Wiktoria Wielgolaska, Hubert Warpas, Kacper Druchniak, Jakub Stromecki, Michał Niedźwiecki, Szymon Jackiewicz.

Najlepsi uczniowie  w klasie  IV Technikum Budowlanego:

Aleksandra Wróbel, Hubert Poliński, Aleksandra Kowalczyk, Jakub Kurpiewski, Krystian Kostrzewa, , Bartłomiej Oleksiak, Vanessa Rakowiecka, .

Najlepsi uczniowie w klasie IV Technikum Hotelarstwa:

Patrycja Drużba, Zuzanna Fijałkowska, Karolina Kaliściak, Martyna Mielczarek, Oliwia  Pękul, Julia Pyźlak, Magdalena Stańczak, Aldona Zalewska.

Najlepsi uczniowie w kalsie IV Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych:

Patrycja Kowalska, Zuzanna Damętka, Oliwia Matusik, Grzegorz Składanek, Martyna Kołodziejczyk, Aleksandra Sitek.

Cała uroczystość przeplatana była pięknym wykonaniem piosenek powiązanych tematycznie z ukończeniem szkoły i wkroczeniem w nowy rozdział życia.

Opracowała: Edyta Bocian